Başkan ve Terim arasında ilginç diyalog: Adnan Polat'ın süpürgecisi değilim! - Son Dakika

Başkan ve Terim arasında ilginç diyalog: Adnan Polat'ın süpürgecisi değilim!

17.04.2021 11:16

Fatih Terim'in Florya'da Başkan Mustafa Cengiz'le sohbetinde, "Beni görevden alacakmışsınız, hatta seçimde Adnan Polat'a destek verecekmişsiniz" şeklinde dediği, Cengiz'in de, "Sen de biliyorsun ki Fatih hocam, seni görevden almayacağım. Böyle bir şey olamaz. Ayrıca kimin aday olacağı beni ilgilendirmez, ben Adnan Polat'ın süpürgecisi değilim" karşılığını verdiği iddia edildi.

Galatasaray'ın Başkanı Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'in Florya'daki sohbet esnasında konuşulanlar ortaya çıktı. Sabah Gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Başkan'ın Terim'e onu 'görevden almayacağına' dair bir söz söylediğini yazdı. Ayrıca Cengiz, 'Haysiyet' açıklamasıyla ilgili düzeltmesini Tüzemen aracılığıyla yaptı. Cengiz'le sohbet eden Levent Tüzemen de köşesinde o diyalogun detaylarını verdi.

İşte o yazı:

"TERİM İSTİFA ETMEZ"

Fatih Terim, Galatasaray'dan üç defa ayrıldı ama istifa etmedi. Dördüncü gelişinde Galatasaray taraftarına bir söz verdi. Ben Terim'in istifa edeceğini düşünmüyorum. Bana bir bilgi geldi... Terim, Florya'da sohbet ederken, Başkan Mustafa Cengiz'e, "Beni görevden alacakmışsınız" diye sormuş ve "Hatta seçimde Adnan Polat'a destek verecekmişsiniz" demiş. Cengiz de Terim'e yönelik, "Hocam sen de biliyorsun ki seni görevden almayacağım. Böyle bir şey asla gündemimde yok ve olamaz da. Ayrıca bir şey hatırlatayım, seçimde kimin aday olacağı beni ilgilendirmez. Üstelik ben Adnan Polat'ın süpürgecisi değilim" karşılığını vermiş. Zaten seçim kulislerine baktığın zaman bütün başkan adayları Terim kozunu kullanmaya çalışıyorlar."

"ALBAYRAK'I İSTEMEZLER"

Albayrak çok iyi bir Galatasaraylı. Yaşam tarzında bile Galatasaray'ın zaman zaman ailesinin önüne geçtiğini söyleyebilirim. Albayrak'ın başkan adayı olacağını düşünmüyorum. Eski başkanları ziyaret etmesi doğrudur, ekonomik olarak da çok güçlüdür, Galatasaray'a kasa kolaylıkları da sağlar ama Galatasaray camiasının Albayrak'ı başkan olarak gündemde tutacağını düşünmüyorum.

"BANA HAKARET EDİYORLAR!"

Mustafa Cengiz, Tüzemen'e, "Söylediklerimi bir daha dinlensin. Çünkü ben oyunculara 'Haysiyetsizsiniz, şerefsizsiniz' demedim. Galatasaray Kulübü'nde oynuyorsanız, sahaya yüreğinizi koyarak oynayacaksınız yorumunu yaptım. Medyada çok büyük ahlaki bir erozyon ve çöküş var maalesef. Doğru insanlar ve davranışlar bu ahlaksız saptırma ortamına uygun olmuyor. Kısa planda dürüstler kaybedebilir, ancak uzun vadede kazanan her zaman doğruluk ve dürüstlük olacaktır" diye konuştu.

Başkan ve Terim arasında ilginç diyalog: Adnan Polat'ın süpürgecisi değilim!
Başkan ve Terim arasında ilginç diyalog: Adnan Polat'ın süpürgecisi değilim!

Son Dakika Spor Başkan ve Terim arasında ilginç diyalog: Adnan Polat'ın süpürgecisi değilim! - Son Dakika Spor


YORUMLAR (15)
  • Kartal bir : Fatih hocanın gitmesini Beşiktaş lı ve fenerli ler istiyormuş şahsen ben bir Beşiktaşlı olarak asla gitmesini istemem orda oldugu sürece her geriye düştükçe kaos cıkarır cincon hep böyle kaostan beslenir siyasi destekli teknikdirektörlük bu kadar olur Cevap Yaz 6 3 Yayından Kaldır
  • Kazım Ateş: Fenevliler Kara kediler gidin kumla oynayın FATİH TERİM İMPARATOR DUR HEM GERÇEĞİ HEM SAHİSİ Cevap Yaz 11 10 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüs tedavisi tamamlanan Başkan Sayan taburcu edildi Koronavirüs tedavisi tamamlanan Başkan Sayan taburcu edildi Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Defne Samyeli'nin Defne Samyeli'nin "Yaza hazırız" paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Advertisement