Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi - Son Dakika

Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi

03.09.2020 14:41

Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi Van'ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, kent merkezinde devam eden belediye çalışmalarını yerinde inceleyerek esnafla bir araya geldi.

Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi

VAN - Van'ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, kent merkezinde devam eden belediye çalışmalarını yerinde inceleyerek esnafla bir araya geldi.

İpekyolu Belediyesinin yol yenileme ve yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan'ın talimatları doğrultusunda ilçeye bağlı merkez ve kırsal mahallelerde ara sokak ve caddelerde sıcak asfalt serimi, asfalt yama, parke taşı ve kilit taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Ekipler tarafından uzun süredir yolları bozuk ve deforme olan, kış aylarında ve yağışın yoğun olduğu dönemlerde zemini çöken Şerefiye Mahallesi Santral 1 ve 3'üncü Sokak, Evin Sokak ve Ordu Çıkmazı Sokakta kilit taş döşeme ile kaldırım yenileme çalışması başlattı.

Esnaftan İpekyolu Belediyesine teşekkür

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarından bilgi aldı. Başkan Vekili Aslan, sokak esnafıyla da bir araya gelerek yapılan çalışmalar ile ilgili görüş, öneri ve şikayetleri dinledi. Sokak esnafı, çalışmalardan çok memnun olduklarını belirterek, İpekyolu Belediyesine ve Aslan'a emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi
Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi
Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi
Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Vekili Aslan yol yapım çalışmalarını denetledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Pato'nun aslan paylaşımı, Galatasaray'a transfer olacağı dedikodularını artırdı Bahar Candan, ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Çukur'un 113. bölüm fragmanı yayınlandı! Saldırıya uğrayan Akın Koçavalı yaşam mücadelesi veriyor Türk bilim insanlarından dikkat çeken araştırma: Koronavirüs gözden beyne giden sinirlerde kalıcı hasara yol açıyor Meteoroloji uyardı: Kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Tarım ve Orman Bakanlığı: Bakanlığın, İBB'nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklayan talimatı yoktur Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir