Son Dakika Haberleri: Başkan Yağcı, Ailelerin Sevincini Paylaşmaya Devam Ediyor

Başkan Yağcı, Ailelerin Sevincini Paylaşmaya Devam Ediyor

2 yıl önce

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, düğünlere katılarak ailelerin sevinçlerini paylaşmaya devam ediyor.

Başkan Yağcı, Ailelerin Sevincini Paylaşmaya Devam Ediyor, System.String[]
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, düğünlere katılarak ailelerin sevinçlerini paylaşmaya devam ediyor.

Şehre kazandırdığı birçok güzel çalışma ile vatandaşların memnuniyetini kazanan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, aileleri en mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak, sevinçlerini paylaşıyor. Konu ile ilgili kısa bir açıklamada Başkan Yağcı, "Bilecik Belediyesi olarak, vatandaşlarımızı kötü günlerinde yalnız bırakmadığımız gibi sevinçli günlerinde de bir araya geliyoruz ve bundan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. Düğün ve Sünnet törenlerinde değerli ailelerimizin özel günlerinde yanlarında olmaya devam edeceğiz. Evlenen çiftlerimize mutluluklar diliyorum. Sünnet merasimindeki yavrularımıza da hayırlı ömürler diliyorum" dedi.

Öte yandan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, düğün merasimlerinde ailelere çeşitli hediyeler de takdim ediyor. - BİLECİK
Haber Yayın Tarihi : 31.07.2017 10:49 Kaynak: İHAAç Kalan Kurtlar Girdikleri Ahırdaki 110 Koyunu Telef Etti! Ahıra Gelen Köylü Neye Uğradığını Şaşırdı İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin Ortalığı Karıştıracak İddia: Tuba Babuna Kaçırıldı!