Son Dakika Haberleri: Başkan Yağcı ve Eşinden Hastane Ziyareti

Başkan Yağcı ve Eşinden Hastane Ziyareti

2 yıl önce

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Devlet Hastanesi’ndeki bütün bölümlerde yatan hastaları ziyaret ederek acil şifalar diledi.

Başkan Yağcı ve Eşinden Hastane Ziyareti, System.String[]
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Devlet Hastanesi'ndeki bütün bölümlerde yatan hastaları ziyaret ederek acil şifalar diledi.

Hastanedeki çocukları da ziyaret eden Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, miniklere çeşitli oyuncaklar verdi. Yeni doğan bölümündeki hasta ve yakınlarını da ziyaret eden Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, bebekler için ailelere bebek bakım setleri hediye etti. Hastalarla sohbet eden Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, onlara acil şifalar temennisini iletti. Hastalara çeşitli konularda tavsiyelerde bulunan Başkan Yağcı, hastaların çok iyi şartlarda bakım ve tedavi gördüğünü kaydetti.

Öte yandan, hastalar ise Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı'nın ziyaretinin kendilerini memnun ettiğini belirterek, teşekkür etti. - BİLECİK
Haber Yayın Tarihi : 06.02.2018 04:36 Kaynak: İHAİBB'de Dikkat Çeken Detay! Ekrem İmamoğlu Mazbatayı Alır Almaz Kapatıldı Ekrem İmamoğlu, "Erdoğan'ı Karşılamaya Gidecek misiniz" Sorusuna Yanıt Verdi Dilek İmamoğlu, Eşinin Mazbatasını Almasından Sonra İlk Kez Konuştu