Son Dakika Haberleri: Başkan Yüksel, Sevgililer Günü Dolayısıyla Vatandaşlara Çiçek Dağıttı

Başkan Yüksel, Sevgililer Günü Dolayısıyla Vatandaşlara Çiçek Dağıttı

10 ay önce

Tüm dünyada Sevgililer Günü olarak kutlanan 14 Şubat’ı Ergeneli vatandaşlar çiçeklerle karşıladı.

Başkan Yüksel, Sevgililer Günü Dolayısıyla Vatandaşlara Çiçek Dağıttı, System.String[]
Tüm dünyada Sevgililer Günü olarak kutlanan 14 Şubat'ı Ergeneli vatandaşlar çiçeklerle karşıladı.

Bu yıl da geleneği bozmadan ilçede 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, sabahın erken saatlerinde işlerine giden vatandaşları karşılayarak, çiçek takdiminde bulundu.

Başkan Yüksel, "Bugünü kutlamak için insanın illa bir sevgilisi olması gerekmiyor. Çünkü her insanın mutlaka bir sevdiği vardır, eşi vardır, yavrusu vardır, kızı vardır, oğlu vardır, dostları vardır. Önemli olan sevdiklerimize bir gün değil, her gün sevdiğimizi hissettirebilmektir. Sevgi; umuttur, kaynaşmaktır, sabırdır, emektir. Sevgiyle çıktığınız yolda sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir yaşam diliyor, sevginin var olduğu bir dünyayı gelecek nesillere bırakabilme temennisi içinde 14 Şubat Sevgililer Günü'nüzü kutluyorum" dedi.

Çiçek dağıtımının yanı sıra vatandaşlara ikram çeşmesinden çorba ikramında da bulunan Başkan Yüksel, "Sevgi ile çıktığımız hizmet yolculuğumuzu bugünlerin vesilesi ile taçlandırıyoruz" diye konuştu. - TEKİRDAĞHabertürk Yazarı Sevilay Yılman "Artık Belli" Deyip Söyledi: AK Parti'nin İstanbul Adayı Binali Yıldırım Türkiye'nin Konuştuğu Olayda DNA Testinin Sonucu Açıklandı

Vatani Görevini Yapan Asker, Nöbet Tuttuğu Kulübede Ölü Bulundu