Başkan Ziyaettin Akbaş, İlçedeki Doktorlarla Bir Araya Geldi - Son Dakika

Başkan Ziyaettin Akbaş, İlçedeki Doktorlarla Bir Araya Geldi

05.01.2012 14:22
Başkan Ziyaettin Akbaş, İlçedeki Doktorlarla Bir Araya Geldi, System.String[]

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Hürcan Alpay ve hastane personeli ile İkiler Restorant'ta düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Hürcan Alpay ve hastane personeli ile İkiler Restorant'ta düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Düzenlenen programa Fatih Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yavuz Bayır ve Muhammed Baytugan, Fatih Devlet Hastanesi Müdürü Selami Tatar, Kocaeli Sağlıksen Mevzuat Sekreteri Öztürk Kurpşen, Sağlıksen Gebze İlçe Başkanı Bayram Temel, Gebze Memursen Sekreteri Yaşar Güngör, Gebze Grup Başkanı Şakir Saldırıcı ve çok sayıda doktor ile aileleri katıldı.

Halkımızın Sağlığı Bizim İçin Önemli

Ziyaettin Akbaş, öncelikle EKM tarafından Fatih Devlet Hastanesi'ne yönlendirilen hasta ve engelli vatandaşlar ile yakından ilgilenildiği için Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Hürcan Alpay'a teşekkürlerini sundu. Çayırova Belediyesi'nin evde bakım hizmeti ve Engelli Koordinasyon Merkezi ile birlikte halkına özel bir hizmet ağı oluşturulduğunu programa katılan doktorlara anlatan başkan Akbaş, "Yerel yönetimler olarak halkının huzurunu, güvenliğini ve sağlığını en iyi şekilde korumayı görev olarak görüyoruz. Sizlerde biliyorsunuz ki özellikle engelli, yaşlı ve yatalak hastalarımızın hastanelere ulaşımı, sorunlarının çözümü bazen zaman alabiliyor. Biz bu zamanı ortadan kaldırarak sizlerin büyük destekleri ile vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Halkımızın tüm sağlık sorunlarına derman olabilmek adına kurduğumuz EKM birimi ile hastanelerimize ulaşımı, randevu taleplerini, muayene işlemlerini hatta refakat işlemlerini de gerçekleştiriyoruz" dedi. - KOCAELİ

Başkan Ziyaettin Akbaş, İlçedeki Doktorlarla Bir Araya Geldi
Başkan Ziyaettin Akbaş, İlçedeki Doktorlarla Bir Araya Geldi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Ziyaettin Akbaş, İlçedeki Doktorlarla Bir Araya Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Son dakika! Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası! 16 araç birbirine girdi, 8 yaralı var Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan maske uyarısı: N95 ve FFP2 tarzı maskeler toplu alanlarda kullanılmamalı Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz