Son Dakika Haberleri: Başkanı Akgül Vatandaşları Kentsel Dönüşüm Hakkında Bilgilendirdi

Başkanı Akgül Vatandaşları Kentsel Dönüşüm Hakkında Bilgilendirdi

7 ay önce

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Altıağaç, Karaağaç ve Hüseyingazi mahallelerini gezerek, bu üç mahalleyi kapsayan kentsel yenileme projesindeki gelişmeler hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Başkanı Akgül Vatandaşları Kentsel Dönüşüm Hakkında Bilgilendirdi, System.String[]
 Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Altıağaç, Karaağaç ve Hüseyingazi mahallelerini gezerek, bu üç mahalleyi kapsayan kentsel yenileme projesindeki gelişmeler hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Başkanı Akgül, kentsel dönüşümün uygulandığı mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Akgül, "Uyguladığımız kentsel dönüşümlerle gelecek nesillere rahat yaşayabilecekleri yaşam alanları oluşturuyoruz. Kentsel dönüşüm bir fırsattır. Sizlerin isteklerini, çıkarlarını ve faydalarını asla göz ardı etmiyoruz" ifadelerini kullandı. Projeye dair yapılan çalışmaları vatandaşlarla paylaşan Akgül'e, Başkan Yardımcısı Aydın Demir eşlik etti.

 Mamak Belediyesi ve TOKİ iş birliğinde yapılan Altıağaç-Karaağaç-Hüseyingazi Kentsel Yenileme Projesi 574 bin metrekare alanı kapsıyor. Projenin ilk etabında yapımına başlanan 869 konut, 2017 yılı içerisinde hak sahiplerine teslim edilecek. Proje alanının yüzde 21'i konut, yüzde 22'si yol ve sosyal donatı alanı olacak. Proje içerisindeki en büyük pay ise yüzde 57 ile yeşil alana ayrıldı. - ANKARADefne Samyeli ve Kızının Süper Minisi Katıldıkları Davete Damga Vurdu Türk SİHA'ları Esad Güçlerini Canlı Yayında Böyle Vurdu

Öfkeli Çoban, Sürüsüne Çarpan Minibüsü Ateşe Verdi