Son Dakika Haberleri: Başkanı Büyüksimitci "19 Mayıs 1919'un 100. Yılı Kutlu Olsun"

Başkanı Büyüksimitci "19 Mayıs 1919'un 100. Yılı Kutlu Olsun"

5 gün önce

KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, "Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak bağımsızlık ve özgürlük meşalesini yakmasının 100. Yıldönümü kutlu olsun" dedi.

Başkanı Büyüksimitci

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs gününü gençlere armağan etmesinin ayrı bir anlamı olduğunu belirten Başkan Büyüksimitci, mesajında şu duygulara yer verdi:

O'nun gençlere duyduğu güveni, inancı bizlerde aynen taşıyoruz. İnanıyorum ki, fırsat buldukları ölçüde ve kendilerine olan toplumsal güveni fark ettikleri takdirde, bizim gençliğimizin başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Yeter ki gençlerimize bu güveni hissettirelim ve onların önünü açalım. Türkiye'nin ve insanlarımızın layık oldukları mutlu, müreffeh ve güçlü bir ülkeye kavuşmamız da gençliğimizle olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Atatürk'ün, mukaddes vatanımızın bölünmez bütünlüğü yolunda, kurtuluş mücadelesini başlattığı bu anlamlı günün yıldönümünde, bütün vatandaşlarımızın ve gençlerimizin bayramını kutluyor, gazilerimizi ve şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyorum"

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:49 Kaynak: BültenlerMüge Anlı ile Tatlı Sert Programındaki Minik Ecrin Olayı İzleyicilerin Kanını Dondurdu! İşte YSK'nin İstanbul Kararına Karşı Çıkan 4 Üyenin Muhalefet Şerhi ABD, Türkiye'nin Güvenli Bölge Talebine Yanıt Verdi: Yapabileceğimizi Sanmıyoruz Yıldırım'dan "Oylar Çalındı" Açıklaması: Gerekçeli Kararda Bir Tarafın Söylemini Yazacak Halleri Yok