Son Dakika Haberleri: Başkent Ankara'da Soba Zehirlenmesi: 2 Ölü

Başkent Ankara'da Soba Zehirlenmesi: 2 Ölü

7 yıl önce

Ankara'nın Çubuk ilçesinde, sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenen 2 kız kardeş hayatını kaybetti.

Başkent Ankara'da Soba Zehirlenmesi: 2 Ölü, System.String[]
Ankara'nın Çubuk ilçesinde, sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenen 2 kız kardeş hayatını kaybetti.

Çubuk ilçesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Divan sokakta meydana gelen olayda; sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenen, aynı aileden Esma Elmacı (15) ve kardeşi Yasemin Elmacı (11) zehirlenerek hayatını kaybetti.

Okul saati yaklaşınca çocukların odasına giden anne Hatice Elmacı, kapıya uzun süre vurmasına rağmen çocuklarından haber alamadı. Baba ile birlikte kapıyı kırarak çocukların odasına giren aile, 2 çocuğu yere yatılı vaziyette buldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Esma ve Yasemin Elmacı'nın cansız bedenleri ile karşılaştı.

Elmacı ailesine taziyeye gelen Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, "Hacı Ali Elmacı vatandaşımızın iki çocuğu, yavrusu işte istenmeyen bir olay, soba zehirlenmesi dolayısıyla hayatını kaybetti. Ailenin acısı çok büyük, bizim acımız çok büyük." diye konuştu.

Çubuk Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olay yerinde yapılan incelemenin ardından, Elmacı kardeşlerin cenazeleri defnedildi.
Haber Yayın Tarihi: 19.12.2012 03:30 Kaynak: CHAFETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Barclays, Casino ve Carrefour birleşmesine olumlu bakıyor 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun, dekolteli bluzuyla paylaştığı fotoğrafına yorum yağdı