Başkent Şehitlerine Ağlıyor - Son Dakika

Başkent Şehitlerine Ağlıyor

04.05.2012 10:49
Başkent Şehitlerine Ağlıyor

Tunceli'de çıkan çatışmada şehit olan 3 askerden piyade onbaşı Mehmet Coşkun Kılıç'ın Ankara'daki baba ocağında yas var.

Tunceli'de bölücü terör örgütüyle girilen çatışmada şehit olan 3 askerden piyade onbaşı Mehmet Coşkun Kılıç'ın Ankara'daki baba ocağına ateş düştü.

Piyade Onbaşı Kılıç'ın Keçiören Şehit Kubilay Mahallesi'ndeki baba ocağına acı haberi sabah Merkez Komutanlığı ekipleri, sağlık görevlileri eşliğinde haber verdi. Kılıç'ın ailesi acı haberin ardından gözyaşlarına boğuldu. Kılıç'ın komşuları da acı haberin şokunu yaşadı. Askerlerin geldiği sırada evde bulunmayan baba Satılmış Kılıç'a acı haber mahalle muhtarı tarafından telefonla verildi. Mahalle muhtarı, Ankara halinde çalışan baba Satılmış Kılıç'ı telefonla arayarak oğlunun şehit olduğunu söyledi.

Muhtar, beraberindeki askeri görevlilerle şehit babasını almak üzere şehit evinden ayrıldı. Kılıç'ın annesi Fatma Kılıç'ı ise sakinleştirmek için sağlık görevlileri şehit evine girdi. Kılıç'ın 3 kız kardeşinin bulunduğu öğrenildi.

Bu arada Tunceli'deki çatışmada şehit olan astsubayın ailesinin de Etimesgut Güvercinlik Lojmanlarında oturduğu öğrenildi. - ANKARA

Kaynak: İHA
Bu ilçede ekmek 2 buçuk liradan satılacak Bu ilçede ekmek 2 buçuk liradan satılacak Yazma taktığı kediyi türküler eşliğinde böyle besledi Yazma taktığı kediyi türküler eşliğinde böyle besledi Tunceli'de nesli tehdit altında olan benekli semender görüldü Tunceli'de nesli tehdit altında olan benekli semender görüldü

Son Dakika Güncel Başkent Şehitlerine Ağlıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement