Başkent'te Asfalt Seferberliği Başlıyor - Son Dakika

Başkent'te Asfalt Seferberliği Başlıyor

06.06.2017 12:32
Başkent'te Asfalt Seferberliği Başlıyor, System.String[]

Ankara Büyükşehir Belediyesi, okulların kapanacağı 9 Haziran’ın hemen ardından, asfalt yenileme çalışmalarına başlayacağını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, okulların kapanacağı 9 Haziran'ın hemen ardından, asfalt yenileme çalışmalarına başlayacağını duyurdu.

Belediyede yapılan açıklamada, "Asfalt yenileme çalışmaları kapsamda; Çankırı Caddesi-Opera kavşağı arası, Celal Bayar Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Cevizledere, Dikmen Caddesi, Arjantin Caddesi, Filistin Caddesi, İran Caddesi, Mesnevi Caddesi, Maltepe, Konutkent, Yaşamkent gibi pek çok noktada çalışmalara başlayacak. Bu asfalt yenilemeleri Başkentli öğrencilerin mağduriyet yaşamamaları nedeniyle okulların kapanmasının hemen ardından gerçekleştirecektir" denildi. Büyükşehir Belediyesi, çalışmalar öncesinde vatandaşların mağduriyet yaşamaması için afiş, pankart ve basın yayın yoluyla bilgilendirmede bulunacağını da belirtti.

Asfaltlama tarihleri önceden bildirilecek

Konuya ilişkin açıklama yapan Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Vedat Üçpınar, "Başkent'te öğrencilerin ve velilerin ulaşımda sıkıntı çekmemesi için, okulların kapanmasının ardından, ailelerin tatil beldelerine giderek trafiğin büyük ölçüde rahatlamasını fırsat bilerek, merkezde asfalt yenileme ve serim çalışmalarına başlamayı planlıyoruz. Bu çalışmalara başlamadan önce de bölge bölge vatandaşlara gerekli bilgilendirmeleri mutlaka yapacağız" dedi.

Büyükşehir Belediyesi'nin, asfalt yenileme çalışması yapmayı planladığı yollardan bazıları ise şunlar:

"Sağlık Mahallesi Celal Bayar Bulvarı, Cevizlidere Gökkuşağı Caddesi, Dikmen Caddesi, GOP Arjantin Caddesi GOP Filistin Caddesi, GOP İran Caddesi, Güvenevler Mahallesi Mesnevi Caddesi, Kavaklıdere John F. Kennedy Caddesi, Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Caddesi, Keklikpınarı 910-909-901-900-908-891-899-953-962-931 Caddeleri, Kırkkonaklar Şemsettin Günaltay Caddesi, Kızılırmak Mahallesi 1425-1443 Caddeleri, Maltepe Özveren Sokak, Konutkent 2629-2639-2940-2943-2945-2965-2983-3035 Caddeleri, Küçükesat Bülbülderesi Caddesi, Murat Mahallesi Koza 2 Cadde, Yaşamkent 3036-3061-3118-3158-3190-3207-3250-3263-3296 Caddeleri, Yenimahalle - Anadolu Bulvarı." - ANKARA

Başkent'te Asfalt Seferberliği Başlıyor
Başkent'te Asfalt Seferberliği Başlıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkent'te Asfalt Seferberliği Başlıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici