Eski eşini sokak ortasında bıçaklayan şahıs, sırra kadem bastı - Son Dakika

Eski eşini sokak ortasında bıçaklayan şahıs, sırra kadem bastı

28.02.2021 16:17

Ankara'da yaşayan N.Ö. adlı şahıs, sokak ortasında tartışmaya başladığı eski eşini bıçaklayarak yaraladı. Talihsiz kadın olay sonrası tedavi için hastaneye kaldırılırken, cani eski eş ise izini kaybettirdi.

Ankara'nın Sincan ilçesi İstasyon Mahallesi Tuna Sokak'ta yaşanan olayda, N.Ö. adlı bir şahıs, sokak ortasında tartıştığı eski eşi G.Ö. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine N.Ö., eski eşine bıçakla saldırıp yaraladı.

KAÇARAK İZİNİ KAYBETTİRDİ

Olayın ardından cani N.Ö., kaçarak izini kaybettirdi. Eski eşi tarafından bıçaklanan talihsiz kadına ise olay yerinde iilk müdahale yapıldı. Yaralı kadın, daha sonra hastaneye sevk edildi. N.Ö.'nün polis ekipleri tarafından yakalanması için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Eski eşini sokak ortasında bıçaklayan şahıs, sırra kadem bastı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Eski eşini sokak ortasında bıçaklayan şahıs, sırra kadem bastı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Denetimde sevgilisine ceza yazıldığını düşünen genç kız, gözyaşlarını tutamadı Denetimde sevgilisine ceza yazıldığını düşünen genç kız, gözyaşlarını tutamadı Toprak Mahsulleri Ofisi, üreticilerden patates ve kuru soğan alımına başladı! İhtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtılacak Toprak Mahsulleri Ofisi, üreticilerden patates ve kuru soğan alımına başladı! İhtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtılacak İlk 11'deki yerini Sosa'ya kaptıran Gustavo, sezon sonu da takımdan ayrılıyor İlk 11'deki yerini Sosa'ya kaptıran Gustavo, sezon sonu da takımdan ayrılıyor Ramazan'da tam kapanma olacak mı? Tüm gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde salı günü toplanacak Kabine'de Ramazan'da tam kapanma olacak mı? Tüm gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde salı günü toplanacak Kabine'de Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı "Bahar gelsin" diyen Hazar Ergüçlü, art arda sütyensiz pozlarını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı