Son Dakika Haberleri: Ankara'nın Sabıkalı Semtinde Uzun Namlulu Silahlarla Çatışma Çıktı

Ankara'nın Sabıkalı Semtinde Uzun Namlulu Silahlarla Çatışma Çıktı

8 gün önce

Başkent'in olaylarıyla ünlü Çinçin semtinde iki grup arasında uzun namlulu silahlarla çatışma yaşandı. Çatışmanın, gruplar arasındaki kan davasından kaynaklandığı öğrenildi.

Ankara'nın  Altındağ ilçesinde olaylarıyla ünlü Çinçin semtinde akşam saat 18.00 sıralarında meydana gelen olayda Koray T., Çetin T. ve Hakan K. isimli şahıslar uzun namlulu silahlarla, Şehit Talip Yener Caddesi'nde kimliği öğrenilemeyen kişilerin üzerine ateş açtı.

GELDİKLERİ ARAÇLA KAÇTILAR

Karşı tarafın da karşılık vermesi üzerine iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı. Bir müddet yaşanan çatışmanın ardından şahıslar geldikleri araç ile olay yerinden kaçtı.

ŞANS ESERİ ÖLEN VE YARALANAN OLMADI

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, sokak üzerinde yoğun güvenlik önlemi aldı. Çatışmada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

KAN DAVASI YÜZÜNDEN

Kavganın Hakan K.'nın kardeşinin öldürülmesi nedeniyle çıktığı öne sürüldü. Görgü tanıklarının ifadesine başvuran polis ekipleri, kaçan şahısları yakalamak için çevrede çalışma başlattı.


Başkent'te Sokak Ortasında Cinayet! Evine Giderken Başından Vuruldu Depremin Zamanını Haber Verecek Olan 'Hendek' Projesine TÜBİTAK'tan Onay Çıktı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in Yeni Görevi İçin Kulislerde Dolaşan İki İddia Sultangazi'de Atık Su Kanalı Tıkandı, İşyeri ve Evleri Su Bastı! Vatandaşlar İsyanda