Başkentgaz, Yerinde Abonelik Hizmeti Başlattı - Son Dakika

Başkentgaz, Yerinde Abonelik Hizmeti Başlattı

09.01.2012 10:53
Başkentgaz, Yerinde Abonelik Hizmeti Başlattı

Başkentgaz Genel Müdürü İbrahim Halil Kırşan, Başkentgaz'a abone olmak isteyen büyük site ve lojmanların adreslerine bilgisayar donanımlı mobil araçla giderek, abonelik işlemlerinin yapıldığını söyledi Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.(Başkentgaz) Genel Müdürü İbrahim Halil Kırşan, Başkentgaz'a abone olmak isteyen büyük site ve lojmanların adreslerine bilgisayar donanımlı mobil araçla giderek, abonelik işlemlerinin yapıldığını söyledi.

Başkentgaz Genel Müdürü İbrahim Halil Kırşan, Başkentgaz'a abone olmak isteyen büyük site ve lojmanların adreslerine bilgisayar donanımlı mobil araçla giderek, abonelik işlemlerinin yapıldığını söyledi Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (Başkentgaz) Genel Müdürü İbrahim Halil Kırşan, Başkentgaz'a abone olmak isteyen büyük site ve lojmanların adreslerine bilgisayar donanımlı mobil araçla giderek, abonelik işlemlerinin yapıldığını söyledi.

Kırşan, yaptığı yazılı açıklamada, doğalgaz abonesi olmak isteyen kamu kurumları lojmanları ve büyük sitelerde çok sayıda konut bulunduğunu dikkate alarak, bu uygulamaya geçtiklerini bildirdi. İlk olarak OSTİM OSB'de yerinde abonelik hizmeti verdiklerini ve 1 hafta içinde bin 200 abonenin tamamına yakınının aboneliğini yaptıklarını bildiren Kırşan, "Son haftalarda perşembe günleri, Eskişehir yolu üzerinde bulunan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı lojmanlarında abonelik yapıyoruz. Bu lojmanlarda bugüne kadar 200 civarı abonelik yaptık. Karayolları Genel Müdürlüğü lojmanları için de yaklaşık 300 daireden gerekli evrakı toplu olarak aldık ve hazırladığımız sözleşmeleri önümüzdeki günlerde göndereceğiz" dedi. Uygulamadan vatandaşların memnun olduklarını aktaran Kırşan, şunları ekledi:

"Bu binalardan yüzlerce insanımızın, işini gücünü bırakıp Maltepe Abone Merkezimize veya diğer abone merkezlerimize gitmesi yerine, biz onların ayağına giderek onların işini kolaylaştırmak istedik. Büyük siteler veya kamu kurumları, genellikle şehir merkezlerinden uzaklarda olduğundan merkezlerimize gelmekte sıkıntı yaşayabiliyorlar. Hele içinde bulunduğumuz kış mevsiminde bu sıkıntı daha da artabiliyor." - Ankara

Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Başkentgaz, Yerinde Abonelik Hizmeti Başlattı - Son Dakika


Advertisement