Başkentte 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kartları ulaşıma açıldı - Son Dakika

Başkentte 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kartları ulaşıma açıldı

02.03.2021 16:53
Başkentte 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kartları ulaşıma açıldı, System.String[]

Ankara'da Kontrollü Normalleşme sürecine geçilmesiyle 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kartları ulaşıma açıldı.

Ankara'da Kontrollü Normalleşme sürecine geçilmesiyle 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kartları ulaşıma açıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Değerli hemşerilerim, kontrollü normalleşme kararlarına bağlı olarak, kentimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızın toplu taşıma kartlarını ulaşıma açtık. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmenizi önemle hatırlatırım."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkentte 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kartları ulaşıma açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı