Başkentte Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılarına Operasyon - Son Dakika

Başkentte Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılarına Operasyon

25.11.2012 17:14
Başkentte Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılarına Operasyon, System.String[]

Başkentte yürütülen operasyonlarda, gümrük kaçağı 174 bin paket sigara ile 73 bin litre hileli akaryakıta el konuldu.

Başkentte yürütülen operasyonlarda, gümrük kaçağı 174 bin paket sigara ile 73 bin litre hileli akaryakıta el konuldu.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, 23 Kasım'da İran üzerinden Türkiye'ye giren tırda inceleme yaptı.

Operasyonda sahte belgeli, muhtelif markalarda toplam 174 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilirken bir kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

Akaryakıt kaçakçılarının, on numara madeni yağ olarak bilinen ve araçlarda yakıt olarak kullanılan karışımlı ve hileli akaryakıtı istasyonlara tankerlerle sevk edeceği bilgisi alan güvenlik güçleri iki ayrı operasyon başlattı.

Operasyonlarda 3 tanker içerisinde 73 bin 795 litre karışımlı ve hileli akaryakıt ele geçirildi. Olayda 3 kişi gözaltına alındı.

Muhabir: Cüneyt Ateş

Yayıncı: Tolga Özgenç - ANKARA

Başkentte Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılarına Operasyon

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkentte Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılarına Operasyon - Son Dakika


Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı