Başkentte Atatürk ve şehitler için mevlit okutuldu - Son Dakika

Başkentte Atatürk ve şehitler için mevlit okutuldu

10.11.2019 16:14
Başkentte Atatürk ve şehitler için mevlit okutuldu, System.String[]

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler için başkentte mevlit okutuldu.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler için başkentte mevlit okutuldu.

Hacı Bayram Veli Camisi'ndeki mevlide Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile CHP ve İYİ Parti'den bazı yetkililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mevlidin ardından caminin avlusunda lokma ve su ikram edildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün silah arkadaşları ile şehitleri minnetle andıklarını söyledi.

Yavaş, "Bize bu ülkeyi vatan yapanlara çok şey borçluyuz. Başta Mustafa Kemal Atatürk, bütün silah arkadaşları, şehitlerimiz ve bugüne kadar ülke savunmasında şehit düşenler için mevlit okuttuk. İnşallah insanlarımızın birliğine ve beraberliğine vesile olacaktır, Allah kabul etsin." diye konuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkentte Atatürk ve şehitler için mevlit okutuldu - Son Dakika


Son Dakika

Manchester City, evinde Burnley'yi 5-0 yendi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Oteller sadece müşterine yemek hizmeti verebilecek İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü