Son Dakika Haberleri: Uyuşturucu Bağımlısı Genç, Kendisini Kafeye Kilitleyerek Silahla İntihara Kalkıştı

Uyuşturucu Bağımlısı Genç, Kendisini Kafeye Kilitleyerek Silahla İntihara Kalkıştı

3 ay önce

Başkent'te uyuşturucu bağımlısı genç, kendisini kafeye kilitleyerek silahla intihar etmeye çalıştı. Polislerin uzun uğraşları sonrası ikna edilen genç, hastaneye kaldırıldı.

Başkent'te başına silah dayayarak kendisini bir kafeye kilitleyen kişi polislerin uzun uğraşları sonucu ikna edildi.

KENDİSİNİ KAFEYE KİLİTLEYİP İNTİHARA KALKIŞTI

Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen 34 yaşındaki Tevfik K, Çankaya ilçesi Beşevler semtindeki bir kafede silahla tek el ateş ederek, kendisini elinden yaraladı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Kafenin bulunduğu caddede geniş güvenlik önlemleri alındı ve cadde trafiğe kapatıldı.

 Polis ekiplerinin içeri girmesine izin vermeyen Tevfik K, kendisini kafeye kilitledi.

İKİ SAAT SONRA İKNA EDİLEN GENÇ, HASTANEYE KALDIRILDI

Tevfik K, olay yerine gelen Ankara Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekiplerice uzunca bir süre ikna edilmeye çalışıldı. Yaklaşık iki saat direnen Tevfik K, polis ekiplerince ikna edilerek ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan yetkililer, kafede rehine bulunmadığını ve sosyal medya hesaplarından bu yönde yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığını kaydetti.


YORUMLAR


Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan Özgül'den Yeni Bombalar: İçeride Her Türlü İşkence Yapılıyor Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

Hıncal Uluç'tan Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisine Ağır Eleştiri: Bu Ne Reziiliktir