Son Dakika Haberleri: Başkurdistan'da sevgi seli

Başkurdistan'da sevgi seli

2 ay önce

Kırmızı halıda ilgi nedeniyle yürümekte zorlanan oyuncu, çıktığı sahnede, kendisine gösterilen sevgiye ülkenin 12 bin yıllık geçmişe sahip etnik müzik aleti olan ağız kopuzunu çalarak teşekkür etti.

Başkurdistan'da sevgi seli, System.String[]

Kırmızı halıda ilgi nedeniyle yürümekte zorlanan oyuncu, çıktığı sahnede, kendisine gösterilen sevgiye ülkenin 12 bin yıllık geçmişe sahip etnik müzik aleti olan ağız kopuzunu çalarak teşekkür etti. Seyirciler hayranı oldukları yabancı bir ünlünün etnik sazlarıyla yaptığı sürpriz şov karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.Selim Bayraktar ayrıca kendi adına düzenlenen Türkmen atlarının yarıştığı at yarışına katılıp birinciye kupasını verdi.Konservatuvar döneminde Rus sineması ve edebiyatı üzerine çalışan oyuncu, festivalde iki ayrı Rus ulusal televizyonuna konuk olarak gösterdiği kültürel birikimiyle övgü aldı. Netflix için çekilen Ottoman Rising'te Çandarlı Halil Paşa'yı oynayan Selim Bayraktar, geçtiğimiz günlerde HBO'da yayınlanacak bir Amerikan dizisinde de konuk oyuncu olarak rol aldı.


Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 30.08.2019 06:43 

YORUMLAR


Kaçış Sendromu rahatsızlığı olan Mehmet Ali Erbil verdiği kilolarla şaşırttı
Trump'tan Türkiye'ye küstah tehdit: Türkiye uygunsuz davranırsa yaptırımlar ve vergiler uygularız Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk çırılçıplak soyundu!