Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gür'den KGC'ye Ziyaret - Son Dakika

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gür'den KGC'ye Ziyaret

7 yıl önce

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Tarık Gür, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kastamonu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gür'den KGC'ye Ziyaret, System.String[]

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Tarık Gür, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.


Ziyarette Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Yılmaz ve Genel Sekreter Sabahattin Büyükoral ile sohbet eden Başsavcı Tarık Gür, tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.


Cemiyet Hatıra Defterini de imzalayan Başsavcı Gür, "Çok Değerli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Üyeleri; Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'nin hizmet binasını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü geçte olsa kutlamak amacıyla ziyaret etmiş bulunmaktayım. Mahalli basınımızı yakından takip etmekteyim. Başarılı ve özverili bir çalışma içerisindeki mahalli basın mensuplarının hizmetlerini gözlemlemekteyim. Adli haberler konusunda da her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim. Başarılarınızın devamını diler, saygılar sunarım" diye konuştu.


Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Yılmaz ise, geçtiğimiz haftalarda hizmete açılan Adliye bünyesindeki Basın Odası nedeniyle Başsavcı Tarık Gür'e bir kez daha tüm Cemiyet üyeleri adına teşekkürlerini iletti. Yılmaz, "Doğru ve hızlı haber alma anlamında bizler için çok önemli olan Basın Odası ve bugün gerçekleştirdiğiniz ziyaret için sizlere teşekkür ederiz" dedi. - KASTAMONU
Son Dakika

Ünlü iş adamı 276 kişiye virüs bulaştırdı, 5 kişi yaşamını yitirdi
'Koronavirüsün tedavisinde en etkili ilaç' Türkiye'de üretilmeye başlandı Petekkaya'dan İmamoğlu'nun Instagram paylaşımına olay yorum: Defol, terbiyesiz
10:19