Başyayla Sağlık Ocağı Heyelan Tehdidi Altında - Son Dakika

Başyayla Sağlık Ocağı Heyelan Tehdidi Altında

19.01.2012 13:40
Başyayla Sağlık Ocağı Heyelan Tehdidi Altında, System.String[]

Başyayla ilçe merkezindeki Merkez Sağlık Ocağı bitişiğinde bulunan TOKİ inşaatında meydana gelen toprak kayması, sağlık ocağı binasını riske soktu.

Başyayla ilçe merkezindeki Merkez Sağlık Ocağı bitişiğinde bulunan TOKİ inşaatında meydana gelen toprak kayması, sağlık ocağı binasını riske soktu.

Edinilen bilgiye göre, Başyayla Merkez Sağlık Ocağı bitişinde bulunan arsada TOKİ geçtiğimiz yıl 48 adet konut yapımı için inşaat çalışmasına başladı.

İnşaatın temel kısmının tamamlanmaması ve havaların yağışlı gitmesi sonucu meydana gelen heyelan nedeniyle toprak kaymaları oluştu.

Toprak kaymasının bitişikte bulunan Başyayla Merkez Sağlık Ocağı binasını tehdit eder hale getirdiği belirtiliyor.

- KARAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başyayla Sağlık Ocağı Heyelan Tehdidi Altında - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu