Son Dakika Haberleri: Batman'da 50 Bin Öğrenciye Ücretsiz Lunapark Bileti

Batman'da 50 Bin Öğrenciye Ücretsiz Lunapark Bileti

5 gün önce

Batman'da lunapark işletmecisi Ramazan Bayramı hediyesi olarak 50 bin öğrenciye ücretsiz lunapark bileti hediye ediyor.

Batman'da 50 Bin Öğrenciye Ücretsiz Lunapark Bileti, System.String[]
Batman'da lunapark işletmecisi Ramazan Bayramı hediyesi olarak 50 bin öğrenciye ücretsiz lunapark bileti hediye ediyor.

Kentte lunapark işleten Hüseyin Nasıroğlu, eski veya bu döneme ait karnesini getiren her bir öğrenciye 2'şer lunapark bileti hediye veriyor.

Nasıroğlu, yaptığı açıklamada, amacının kentte lunapark ile tanışmayan çocuğun kalmaması olduğunu belirtti.

Kampanyanın Ramazan Bayramından 20 gün sonrasına kadar devam edeceğini ifade eden Nasıroğlu, bedava bilet dağıtımının bugünden başladığını aktardı.

Nasıroğlu, geçen yıl 41 bin öğrenciye ücretsiz ikişer bilet verdiklerini aktararak, bu yıl ki hedeflerinin 50 bin öğrenciye ulaşmak olduğunu kaydetti.

Maddi durumundan dolayı lunaparka gelemeyen çocuklar olduğunu dile getiren Nasıroğlu, "Ben de yoksulluktan geldiğim için yoksulluğun ne olduğunu biliyorum. Bunun için de her sene öğrencilere yönelik kampanyalarımız devam ediyor. Burada olduğum sürece de bu kampanyalarımız devam edecek. Hem bayramdan önce hem bayramdan sonra elinde karnesi ile gelen çocuklara bilet vereceğiz." dedi.

Kuzeni ile lunaparka gelen 7. sınıf öğrencisi Savaş Yargı, lunaparktan yapılan anons üzerine kampanyayı duyarak geldiğini, çok eğlendiğini söyledi.

Kampanyadan dolayı lunapark yetkililerine teşekkür eden Rıdvan Çelik de eski karnesini getirerek 2 bilet aldığını, bu biletlerle çarpışan arabalara ve gondola binerek eğlendiğini belirtti.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 02:54 Kaynak: AAİftara Ne Kadar Kaldı? İşte 22 Mayıs Çarşamba İl İl İftar Vakitleri Fıstığın Kilosunun 120 Liraya Çıkması Bekleniyor Ekrem İmamoğlu'nun Gazeteciyle Yaşadığı Tartışmanın Gizlice Kaydedildiği Ortaya Çıktı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı