Batman'da AK Parti Seçim Lokali Açıldı - Son Dakika

Batman'da AK Parti Seçim Lokali Açıldı

27.05.2018 09:10
Batman'da AK Parti Seçim Lokali Açıldı

Batman'da AK Parti seçim lokalinin açılışı yapıldı.

Batman'da AK Parti seçim lokalinin açılışı yapıldı.

AK Parti Batman milletvekili adayı Ziver Özdemir lokalin açılışında yaptığı açıklamada, zorlu yolculuğa çıkmaktaki amaçlarının halka daha büyük hizmetler sunmak olduğunu söyledi.

Millete hizmet etmek ve vatandaşın hizmetkarı olmak için huzura çıktıklarını dile getiren Özdemir, şöyle konuştu:

"Bugün hizmetkarınız olmak üzere partimiz tarafından aday gösterilmenin gururunu taşıyoruz. Bizim mücadelemiz, beklentimiz milletimizin takdiridir. Siyaseti insanlarımıza, şehrimize ve Batmanımıza hizmet için yapıyoruz. Sizler için gücümüz yettiğince canı gönülden çalışacağız. Bu şerefli göreve bize tekrar getiren hemşehrilerimize, teşkilatlarımıza ve genel merkezimizin genel başkanı ve çok kıymetli Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum."

Açılışa milletvekili adayları Murat Güneştekin, Mehmet Şat, Murat Çiçek ve Ayla Işık da katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Batman'da AK Parti Seçim Lokali Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

10:47 "Evlilik Hakkında Her Şey"i koronavirüs vurdu!
Hazal Kaya ikinci kez anne oluyor! Bebeğin adı şimdiden belli! 10:29 Hazal Kaya ikinci kez anne oluyor! Bebeğin adı şimdiden belli! TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş: 3 tane oyun şirketi şu anda yerli otomobil için çalışıyor 08:56 TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş: 3 tane oyun şirketi şu anda yerli otomobil için çalışıyor Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı 18:01 Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı 15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı 16:44 15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti 16:33 Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler 16:13 Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı 16:07 Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı
Advertisement