Batman'da Kainattaki Enerji Anlatıldı - Son Dakika

Batman'da Kainattaki Enerji Anlatıldı

05.01.2012 18:00
Batman'da Kainattaki Enerji Anlatıldı, System.String[]

Batman Üniversitesi'nde Prof.Dr.Mustafa Nutku tarafından "Kainatta Enerji Tasarrufu" konulu konferans verildi.

Batman Üniversitesi'nde Prof. Dr. Mustafa Nutku tarafından "Kainatta Enerji Tasarrufu" konulu konferans verildi.

Konferanta konuşan Prof. Dr. Nutku, enerjinin her zaman insanların büyük hedeflerine ve daha iyi dünya rüyalarına anahtar olduğunu, günümüzde enerjiyi daha karmaşık ve tesirli olarak kullanabilmekle ilgili vasıtalar geliştirildiğini söyledi.

İsrafçılığın çağın en dehşet hastalığı olduğunu ifade eden Nutku, şöyle dedi:

"İnsanlık alemi, medeniyet zannı ve görünüşü ile içine düştüğü israfçılık batağının zararını geç de olsa fark edebilmiş ve bu bataktan kurtulmak atakları ile harekete geçmiştir. Meselenin idrakine varanların, bu mevzuda yoğun gayretlerde bulunarak, tesir sahalarındakileri çeşitli eğitim vasıtalarını kullanarak bilinçlendirmeye çalışmak ve onları hakikat görüşüne meylettirmek vazifeleri bulunmaktadır."

Daha sonra Prof. Dr. Nutku'ya Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam tarafından plaket verildi.

- BATMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Batman'da Kainattaki Enerji Anlatıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 483 liradan işlem görüyor "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilisi tarafından özel fotoğrafları sosyal medyadan paylaşılan genç kız isyan etti: Hayatımı bitirdi El frenini çekmeyi unuttuğu aracı camdan içeri atlayarak durdurdu Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak