Batman'da Kck Operasyonu - Son Dakika

Batman'da Kck Operasyonu

13.01.2012 11:54
Batman'da Kck Operasyonu, System.String[]

Batman'da da BDP il binası, siyaset akademisi, gençlik kolları, KÜRDİ Der'de saat 05.30'da arama yapan polis, 2 kişiyi gözaltına aldı.

Batman'da 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Batman'da da BDP il binası, siyaset akademisi, gençlik kolları, KÜRDİ Der'de saat 05.30'da arama yapan polis, 2 kişiyi gözaltına aldı. Gençlik kolları odasında yapılan aramada yasaklı olduğu belirtilen bazı dergilere el koyan polis, kadın kollarına ait odasında ise bir pankarta el koyduğu öğrenildi.

BDP Batman İl Başkan Vekili Selim Aratemur, kendilerine verilen arama izninde, İstanbul 10'ncu Ağır Ceza Mahkemesi'nin talimatı üzerine arama yapıldığını belirterek, "Parti teşkilatımızın gençlik kolları odasında arama yapıldı. Bazı dergiler ile pankartlar alındı. Siyaset akademisi eski Müdürü Kazım Barış Emniyet'e götürüldü" dedi.

(Tür: Yurt)

Batman'da Kck Operasyonu
Batman'da Kck Operasyonu
Batman'da Kck Operasyonu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Batman'da Kck Operasyonu - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var