Batman'da Kent Konseyi Yürütme Kurulu salgın başlığıyla toplandı - Son Dakika

Batman'da Kent Konseyi Yürütme Kurulu salgın başlığıyla toplandı

08.04.2021 18:31
Batman'da Kent Konseyi Yürütme Kurulu salgın başlığıyla toplandı, System.String[]

Batman Kent Konseyi Yürütme Kurulu aylık toplantısı yapıldı.

Batman Kent Konseyi Yürütme Kurulu aylık toplantısı yapıldı.

Eczacılar Odası toplantı salonunda düzenlenen toplantıda salgın yönetimi ve aşı çalışmalarının son durumu hakkında değerlendirmede bulunuldu.

Batman İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Atıf Gür, yaptığı konuşmada, kısıtlama tedbirlerinin ortadan kalkmasıyla vaka sayısının hızla arttığını belirtti.

"Ortalama günlük 7-8 olan vaka sayısı dün itibarıyla 72-73 vaka bandına kadar çıktı. Yoğun bakım doluluk oranımız yüzde 65 civarında." diyen Gür, ramazanda tedbirlerin daha da artırılması ile daha kontrollü olunacağını umduklarını aktardı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Batman'da Kent Konseyi Yürütme Kurulu salgın başlığıyla toplandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış İngiltere'nin en önemli gazetelerinden Mirror, Giroud'nun Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti İngiltere'nin en önemli gazetelerinden Mirror, Giroud'nun Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu 23 Nisan kısıtlamasına denk gelen cuma namazı camilerde kılınacak mı? Merak edilen soru yanıt buldu 23 Nisan kısıtlamasına denk gelen cuma namazı camilerde kılınacak mı? Merak edilen soru yanıt buldu Gelinini başka bir adamla yatakta basan kayınpeder, ikisini de öldürdü Gelinini başka bir adamla yatakta basan kayınpeder, ikisini de öldürdü Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı