Son Dakika Haberleri: Ofis Basıp Arkadaşlarını Döven İki Genç Kız İçin Karar Verildi

Ofis Basıp Arkadaşlarını Döven İki Genç Kız İçin Karar Verildi

4 gün önce

Batman'da arkalarından konuştuğunu öne sürdükleri kız arkadaşlarının iş yerini basıp şiddet uygulayan R.Y. ve E.K.'nin tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.

Batman'da ofis basıp arkalarından konuştuklarını iddia ettikleri kız arkadaşlarını döven ve bunu sosyal medyada paylaştıktan sonra tutuklanan R.Y. ve E.K.'nin tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.

GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMIŞLARDI

Batman'da arkalarından konuştuğunu iddia ettikleri kız arkadaşlarının çalıştığı ofisi basan ve dövüp tehdit ederek görüntülerini de sosyal medyada paylaştıktan sonra gözaltına alınan ve tutuklanan R.Y. ve E.K.'nin Batman 5.Asliye Ceza Mahkemesinde yargılamalarına başlandı. Duruşmaya tarafların avukatları ve aileleri katıldı.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Polis olay çıkma ihtimaline karşı mahkeme önünde geniş güvenlik önlemi aldı. Darp edilerek dövülen İ. D. polis eşliğinde mahkeme salonuna getirildi. Mahkeme heyeti R.Y. ve E.K.'nin tutukluluk hallerinin devamına karar vererek duruşmayı 3 Aralık 2018 tarihine erteledi.

NE OLMUŞTU?

25 Mayıs 2018 tarihinde R.Y, E.K. ve H.Ö., İ. D.'nin çalıştığı ofisi bastı. Genç kızı döven, tehdit ve küfürler ederek genç kızın kıyafetlerini çıkarmaya çalışan ve özür diletmeye zorlayan saldırganlar, o anları da kameraya kaydetmişti. Görüntüleri sosyal medya hesaplarından da paylaşan şahıslar polis tarafından gözaltına alındıktan sonra mahkemeye çıkarılmış, H.Ö. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, R.Y. ve E.K. tutuklanmıştı.

İşte Türkiye'yi ayağa kaldıran genç kızlar;


YORUMLAR (93)
  • Adınızı yazın: Allah’ınızı seversen hakim bey bunların anlıcağı dilden bir cezaolsunki yapmak isteyipde korkup birdaha yapma cesareti bulamasınlar. Bu durumda olan çok kişi var inanın . bu ceza çok önemli. Saygılar Cevap Yaz 16 2 Yayından Kaldır cezayı kesin: ahlak yoksunları bide gülüyorlar bunların anladığı dilden konuşacaksın. . . . 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Ahmet Çakar, Fatih Terim'e Ateş Püskürdü: Bu İş Mekan Basıp Sonra Sıyırmaya Benzemez İş Yerine Uçarak Giden Adam Sosyal Medyayı Salladı!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Çiftiyle İlgili Gerçek Ortaya Çıktı Ünlü Model Barbara Palvin, Paylaşımıyla Cesaretini Konuşturdu