Son Dakika Haberleri: Batman Dilendikleri Paraları Balık ve Ekmek İçine Gizlediler

Batman Dilendikleri Paraları Balık ve Ekmek İçine Gizlediler

10 ay önce

Dilendikleri paraları balık ve ekmek içine gizledilerBATMAN'da zabıta ekiplerinin dilencilere yönelik düzenlediği denetimde, Suriye uyruklu bazı kişilerin, topladıkları paraları ekmek ve balık içerisine gizlemesi şaşırttı.

Batman Dilendikleri Paraları Balık ve Ekmek İçine Gizlediler, System.String[]

Dilendikleri paraları balık ve ekmek içine gizlediler


BATMAN'da zabıta ekiplerinin dilencilere yönelik düzenlediği denetimde, Suriye uyruklu bazı kişilerin, topladıkları paraları ekmek ve balık içerisine gizlemesi şaşırttı.


Batman Belediyesi zabıta ekipleri, dilenerek haksız kazanç sağlayanlara yönelik denetim yaptı. Ekipler, aralarında çocukların da bulunduğu Suriye uyruklu bazı kişilerin, vatandaşlardan topladığı paraları ekmek ve balık içerisine gizlediğini belirledi. Ekiplerin de şaşkınlıklarını gizleyemediği denetimde 150 TL ele geçirilirken, dilencilik yapanlar hakkında Kabahatler Kanunu kapsamında yasal işlem yapıldı.

Batman Dilendikleri Paraları Balık ve Ekmek İçine Gizlediler

Haber Yayın Tarihi: 13.02.2019 05:46 Kaynak: DHACeren'in katili Özgür Arduç, cezaevinde intihara kalkıştı! Banyo fayanslarıyla bileklerini kesti
Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü