Batman Tüpraş'a Birincilik Ödülü - Son Dakika

Batman Tüpraş'a Birincilik Ödülü

12.01.2012 19:20
Batman Tüpraş'a Birincilik Ödülü, System.String[]

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınca bu yıl 12.düzenlenen "Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması"nda (SENVER) Batman TÜPRAŞ Rafinerisi'nin birinci olduğu bildirildi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınca bu yıl 12. düzenlenen "Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması"nda (SENVER) Batman TÜPRAŞ Rafinerisi'nin birinci olduğu bildirildi.

TÜPRAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, TÜPRAŞ'ın dört rafinerisinde geliştirilen 14 proje ile katıldığı belirtilerek SEVAP-2 kategorisinde 2 bileşenle katılan Batman Rafinerisi'nin birincilik ödülüne layık görüldüğü kaydedildi.

Açıklamada, birincilik ödülünü TÜPRAŞ Batman Müdürü Hadi Erbeyoğlu'nun Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan aldığı belirtildi.

- BATMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Batman Tüpraş'a Birincilik Ödülü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın öldü Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Öldü denilerek morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi