Son Dakika Haberleri: Batman Valisi Ahmet Turhan Yeni Yıla Çocuklarla Beraber Girdi

Batman Valisi Ahmet Turhan Yeni Yıla Çocuklarla Beraber Girdi

7 yıl önce

Batman Valisi Ahmet Turhan ve eşi Nuran Turhan yeni yıla, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk yuvasında girdi.

Batman Valisi Ahmet Turhan Yeni Yıla Çocuklarla Beraber Girdi, System.String[]
Batman Valisi Ahmet Turhan ve eşi Nuran Turhan yeni yıla, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk yuvasında girdi.

Valisi Ahmet Turhan, çocukların yeni yılını kutlayan kısa konuşmasının ardından, eşi Nurhan Turhan ve yuva çocukları ile yeni yıl pastasını kesti. Hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerle misafirlere güzel dakikalar yaşatan çocuklar, Vali Turhan ve beraberindeki misafirlerle halaylar çekti. Çocuklar, kendilerini yalnız bırakmayan Vali Ahmet Turhan ve beraberindeki misafirlere teşekkür etti.

Yuvadaki yeni yıl kutlamalarına, Vali Ahmet Turhan ve eşi Nuran Turhan'ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emre Ejder, İl Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan, İl Jandarma Alay Komutanı Halil Uysal ve eşleri, Vali yardımcısı Mustafa Adil Tekeli ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör katıldı.Ünlü Şarkıcı Jennifer Lopez, Film Çekimleri Sırasında Birçok Kez İlişkiye Girdiğini İtiraf Etti Rueters, Tüm Dünyaya Duyurdu! 15 Bin Savaşçı, Türkiye'den Gelecek Emri Bekliyor

Son Dakika! Darbe Üstüne Darbe Yiyen PKK, Eylem Yapamaz Hale Geldi