Batman Valisi Ahmet Turhan Yeni Yıla Çocuklarla Beraber Girdi - Son Dakika

Batman Valisi Ahmet Turhan Yeni Yıla Çocuklarla Beraber Girdi

9 yıl önce

Batman Valisi Ahmet Turhan ve eşi Nuran Turhan yeni yıla, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk yuvasında girdi.

Batman Valisi Ahmet Turhan Yeni Yıla Çocuklarla Beraber Girdi, System.String[]

Batman Valisi Ahmet Turhan ve eşi Nuran Turhan yeni yıla, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk yuvasında girdi.


Valisi Ahmet Turhan, çocukların yeni yılını kutlayan kısa konuşmasının ardından, eşi Nurhan Turhan ve yuva çocukları ile yeni yıl pastasını kesti. Hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerle misafirlere güzel dakikalar yaşatan çocuklar, Vali Turhan ve beraberindeki misafirlerle halaylar çekti. Çocuklar, kendilerini yalnız bırakmayan Vali Ahmet Turhan ve beraberindeki misafirlere teşekkür etti.


Yuvadaki yeni yıl kutlamalarına, Vali Ahmet Turhan ve eşi Nuran Turhan'ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emre Ejder, İl Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan, İl Jandarma Alay Komutanı Halil Uysal ve eşleri, Vali yardımcısı Mustafa Adil Tekeli ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 11:53 Kaynak: CHASon Dakika

Tipini beğenmediği palyaçoyu sokak ortasında dövdü
Sosyal medyadan pantolon sipariş etti, kutudan çıkanlar şoke etti Tüm Türkiye'nin konuştuğu sokakta yaşayan Hasan'ın son halini Vasip Şahin paylaştı