Batman Valisi Şahin, Hasankeyf'te incelemelerde bulundu - Son Dakika

Batman Valisi Şahin, Hasankeyf'te incelemelerde bulundu

Batman Valisi Hulusi Şahin, Hasankef ilçesini ziyaret etti.

Batman Valisi Şahin, Hasankeyf'te incelemelerde bulundu, System.String[]

Batman Valisi Hulusi Şahin, Hasankef ilçesini ziyaret etti.

Vali Şahin, Kaymakam Şenol Öztürk, Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen ve kurum müdürleri tarafından Kaymakamlık bahçesinde karşılandı.

Kaymakam Öztürk'ü ziyaret eden Şahin, görevinde başarı diledi.

Hükümet Konağındaki konferans salonunda düzenlenen, muhtarların katıldığı toplantıda konuşan Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde peyzaj ve ağaçlandırma çalışmalarının son hızla devam ettiğini söyledi.

Alt yapı sorunlarına yönelik çalışmaların da tamamlanma aşamasına geldiğini ifade eden Şahin, ilçede turizmin canlanması adına birçok projeyi hayata geçirdiklerini, devletin bütün imkanlarının Hasankeyf için seferber edildiğini aktardı.

Daha sonra muhtarların sorunlarını dinleyen Şahin, taleplerin çözümü için ilgili kurum yöneticilerine talimat verdi.

Toplantıdan sonra ilçede devam eden alt yapı çalışmalarıyla ilgili yerinde inceleme yapan Şahin, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 12:43 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Batman Valisi Şahin, Hasankeyf'te incelemelerde bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Kılıçdaroğlu, "CHP, HDP ile ittifak düşünüyor mu?" sorusuna yanıt verdi: İttifak arayışı diye bir şey yok Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Azerbaycanlı spiker konuştu: 27 yılın hasretiydi Komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz Koraltan'a sokak ortasında meydan dayağı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan küstah tehdit: Türkiye Azerbaycan'a destek veriyor, karşılık vereceğiz Böyle baba olmaz olsun! Sigorta parası almak için zihinsel engelli oğlunu denize atıp boğulmasını izledi Koronavirüs sektörü vurunca Türkiye lüks gemi mezarlığına döndü Sokak ortasında dilenen eski NBA oyuncusu Delonte West'in tedavisini Mark Cuban üstlendi İran da Ermenistan'a sırt döndü: Silah ve mühimmat geçişine izin vermeyeceğiz