Batso'nun AB'ye Sunduğu Projesi Onaylandı - Son Dakika

Batso'nun AB'ye Sunduğu Projesi Onaylandı

26.11.2012 13:41
Batso'nun AB'ye Sunduğu Projesi Onaylandı, System.String[]

"AB-Türk Odaları Forumu-II."

Batman Ticaret ve Sanayi Odasınca (BATSO)

"AB-Türk Odaları Forumu-II: AB- Türkiye Odaları Ortaklık Hibe Programı"na sunulan "Çağdaş Dünya Hizmetlerini Üyelerine Sunan Bir Oda Projesi" onaylandı.

BATSO Başkanı Osman Nasıroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, teknolojik içeriği ile bölgedeki diğer kurum ve kuruluşlara örnek olması yönünden projenin pilot olma özelliğini taşıdığını ifade etti.

Projeyi hazırlayan DİKA Batman Yatırım Destek Ofisi uzmanlarına teşekkür eden Nasıroğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Batman'a ve üyelerimize hayırlı olsun. Bundan sonrada buna benzer projeleri Batman'a kazandırmaya devam edeceğiz. Projemizin onaylanmasında emeği geçen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür ediyorum. Proje, yüzde 90 oranında AB hibesi ile hayata geçecek. Kalan yüzde 10'luk kısım ise BATSO tarafından karşılanacak. Uluslararası iletişim özelliği de olan proje, Yunanistan'ın İskeçe Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği halinde yürütülerek, kültür ve bilgi paylaşımı sağlanacak."

Muhabir: Ubeydullah Baş/ Meral Özdemir

Yayıncı: Şengül Oymak - BATMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Batso'nun AB'ye Sunduğu Projesi Onaylandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor