Battal Gazi'nin Oğlu Filmi - Son Dakika

Battal Gazi'nin Oğlu Filmi

11.07.2011 01:30
Battal Gazi'nin Oğlu Filmi, System.String[]

Battal Gazi'nin Oğlu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Battal Gazi'nin Oğlu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Yıllar sonra büyüyüp babasının intikamını alan cengaverin kahramanlık öyküsü... Battal Gazi'nin bir Bizans saldırısı sırasında bebek yaşta kaçırılan oğlu büyüyüp gerçek bir cengaver olduğunda, tüm Bizans'ın korkulu rüyası haline gelir.

Yönetmen: Natuk Baytan

Senaryo: Duygu Sağıroğlu

Oyuncular: Hikmet Taşdemir, Arap Celal, Süheyl Eğriboz, Bilal İnci, Cüneyt Arkın

Filmin Türü: Macera, Tarih,

Orijinal Adı: Battal Gazi'nin Oğlu

Yapımcı Firma: Uğur Film

Yapım Yılı: 1974

Yapım Ülkesi: Türkiye

Filmin Süresi: 84 dk.

Battal Gazi'nin Oğlu Filmi

Son Dakika Güncel Battal Gazi'nin Oğlu Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan devi Inter, kulübün ismini ve logosunu değiştirecek 'Fuat Avni' hesabının yöneticilerinden Mustafa Koçyiğit'e müebbet hapis Tamircinin elindeki tablet bomba gibi patladı, şoke eden anlar kameraya yansıdı Kazada otomobilden fırlayan sürücüyü ölüme terk edip kaçtı ABD'de bir kişi korona korkusundan 3 ay havalimanında yaşadı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı Kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşlayan cani koca: Karım bana hakaretler etti, kazara oldu Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi
17:21