Son Dakika Haberleri: Battalgazi Belediye Başkanı Aa'yı Ziyaret Etti

Battalgazi Belediye Başkanı Aa'yı Ziyaret Etti

5 gün önce

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Ajansı'nı (AA) ziyaret etti.

Battalgazi Belediye Başkanı Aa'yı Ziyaret Etti, System.String[]
Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Ajansı'nı (AA) ziyaret etti.

AA İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan tarafından ağırlanan Gürkan, AA'nın Türk ve dünya basınındaki önemine işaret etti.

Altınalan da Gürkan'a, AA'nın kurumsal yapısı ve haber süreçleri hakkında bilgi vererek, ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Türkiye'de ajans haberciliğinin zorluğu ve hassasiyetine dikkati çeken Altınalan, "AA'nın her haberi mahkemede delil kabul edilir. Biz bir haberi mutlaka birkaç yerden teyit eder, sonrasında servis ederiz. Bir medya mensubu AA'nın geçtiği habere kesin ve doğru olarak bakar." diye konuştu.

"Malatya tanıtım günleri" kapsamında İstanbul'a gelen Selahattin Gürkan ise belediyesinin borcu bulunmayan ender kurumlardan olduğunu, aldıkları ödeneğin yaklaşık iki katı oranında yatırım ve hizmet yaptıklarını dile getirerek, hayata geçirilen faaliyet, proje ve hizmetleri anlattı.Son Dakika! Suudi Arabistan, İstanbul Konsolosunu Görevden Aldı 17 Ekim Öğle Saatlerinde Dolar ve Euro Kurunda Son Durum Ne?

Son Dakika! Almanya'dan Suudi Arabistan'a Kaşıkçı Tepkisi! Kritik Ziyaret Askıya Alındı Gazeteci Kaşıkçı'nın Kaybolması Olayıyla İlgili 11 Suudi Yetkili, Başkonsolosluk Konutuna Geldi