Battalgazi Kavşağındaki Çalışmalar Tamamlandı - Son Dakika

Battalgazi Kavşağındaki Çalışmalar Tamamlandı

03.01.2012 15:37
Battalgazi Kavşağındaki Çalışmalar Tamamlandı, System.String[]

Alt yapı deplase çalışmaları Belediye tarafından yapılıyor.

Malatya Belediyesi tarafından Çevre Yolu Battalgazi Kavşağında Karayolları tarafından yapımı devam etmekte olan araç alt geçit çalışmaları kapsamında, alt yapı deplase çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Malatya Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada; araç alt geçidi alt yapı deplase işlerinin tamamı Malatya Belediyesi araç, gereç ve personelleri tarafından yapıldı.

Çalışmalar kapsamında şu ana kadar 1356 metre uzunluğunda içmesuyu hattı deplase çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.

Açıklamada, içmesuyu deplase hattı çalışmaları sırasında 235 metre uzunluğunda Q 300'lük, 213 metre uzunluğunda Q 600'lük ve 908 metre uzunluğunda da Q 800'lük hatların deplase işlerinin tamamlandığı belirtilerek, kanalizasyon deplase hattı çalışmalarına başlandığı ifade edildi.

Battalgazi Kavşağındaki Çalışmalar Tamamlandı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Battalgazi Kavşağındaki Çalışmalar Tamamlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Avustralya'da yayına hazırlanan muhabirin yüzüne kuş çarptı Son Dakika: Türkiye'den Fransa'daki bıçaklı saldırıya ilişkin art arda açıklamalar: Şiddetle kınıyoruz Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var