Battle.net İsmi Tarih Oluyor - Son Dakika

Battle.net İsmi Tarih Oluyor

23.09.2016 11:11
Battle.net İsmi Tarih Oluyor, System.String[]

Battle.net ismi artık kullanılmayacak.

Battle.net ismi artık kullanılmayacak. Bugün Blizzard'ın yaptığı açıklamaya göre Battle.net uygulaması ve hizmetlerine artık farklı bir isimle hitap edilecek. Forumlarında yaptıkları açıklamada Blizzard; "Battle.net yazılımında bir değişilik olmayacak, oyunlarımızı aynı platformda sunmaya devam edeceğiz. Tek değişiklik artık Battle.net uygulamasına Blizzard ismi ile hitap edeceğiz".

Battle.net'in hizmete açılması 1996'ta ilk Diablo oyunu ile olmuştu. O zamandan beri Battle.net Starcraft II, World of Warcraft, Heroes of the Storm, Hearthstone ve Overwatch oyunlarını misafir ediyor. Blizzard'ın modern oyunlarının hepsi online bağlantı gerektiriyor, ayrıca Blizzard'ın Facebook Live ile iş birliğine girmesi, Battle.net ismine ihtiyaç duymamasına sebep oldu.

"Eskiden oyunlarımızın içinde online fonksyonlar olması çok farklı bir konseptti. Bu yüzden bu hizmete özel bir isim verme gereği duymuştuk; Battle.net. Ama şimdi şirketimiz altında iki farklı isim olması akıl karışıklığından başka bir şeye sebep olmuyor, Blizzard ve Battle.net.

Battle.net'in sadece ismi değişecek, verdiği hizmetler ve özelliklerinde hiçbir değişiklik olmayacak.

Battle.net İsmi Tarih Oluyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Battle.net İsmi Tarih Oluyor - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji'den 13 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Prof. Dr. Hakan Kutoğlu uyardı: Bunlar daha büyük depremlerin ayak sesleri Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Depremle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan kişi tutuklandı Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu