Baü'de Dokunmatik Bilgi Terminali Kuruldu - Son Dakika

Baü'de Dokunmatik Bilgi Terminali Kuruldu

06.01.2012 13:00
Baü'de Dokunmatik Bilgi Terminali Kuruldu, System.String[]

Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi'nde "Dokunmatik Bilgi Terminali' kuruldu.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Fen- Edebiyat Fakültesi'nde "Dokunmatik Bilgi Terminali' kuruldu.

Fen-Edebiyat Fakültesi'nin giriş katına ve kantine yerleştirilen 2 adet Kiosk (Dokunmatik Bilgi Terminali) aracılığıyla öğrenciler sınav notlarına, ders programlarına ve devamsızlık bilgilerine rahat şekilde ulaşabilecekler.

Kurulan kioskların ilk kullanıcısı Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahir Alkan oldu. Rektör Alkan, eğitimde, bilimde ve sanatta çağdaş olmayı hedefleyen bir üniversitenin teknolojiyi her anlamda verimli kullanması gerektiğini belirterek, yeniliklerin artarak devam edeceğini söyledi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Baü'de Dokunmatik Bilgi Terminali Kuruldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Koronavirüsü yenen 96 yaşındaki kadın: Gençlikte çok fazla pırasa, soğan ve yeşil biber yedim ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı