Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi - Son Dakika

Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi

09.01.2012 14:27
Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi, System.String[]

Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi ilk maçında, Uşak Kapaklarspor'u 3-0'la geçen Denizli Belediyespor'un antrenörü Osman Kartop, lige galibiyetle başlamanın çok güzel olduğunu ifade etti.

Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi ilk maçında, Uşak Kapaklarspor'u 3-0'la geçen Denizli Belediyespor'un antrenörü Osman Kartop, lige galibiyetle başlamanın çok güzel olduğunu ifade etti.

Kartop, gazetecilere yaptığı açıklamada, Denizli Belediyespor'un 32 yıllık tarihinde ilk kez oluşturulan bayan voleybol takımları ile çıktıkları ilk maçta, üstün bir oyun ortaya koyarak haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Kulüp yönetimine, kendilerine bu imkanı sağladıkları için teşekkür eden Kartop, "Lige galibiyetle başlamak çok güzel. Hedefimiz bölgesel grup maçlarını ilk 2'de tamamlayarak, play off maçları sonunda 3. Lige çıkmak" dedi.

Denizli Belediyespor, grubundaki ikinci maçını, 15 Ocak Pazar günü Isparta Üniversitesi ile yapacak.

- DENİZLİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü