Bayanların Çalışması Güç Veriyor - Son Dakika

Bayanların Çalışması Güç Veriyor

Bayanların Çalışması Güç Veriyor
Son Güncelleme: 03.01.2012 14:36

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları'nı ziyaret etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik ile yönetimini ziyaret etti. Partili bayanlara çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ''Bayanların güzel yürekleri, enerjileri, bize güç veriyor'' dedi.

AK PARTİLİ BAYANLARA ZİYARET

Başkan Karaosmanoğlu, kısa süre önce yapılan kongrede AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na seçilen Fikriye Çelik ile yönetimine iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Karaosmanoğlu'na Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş ile AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen eşlik etti. Bayanların büyük ilgi gösterdiği toplantıda ilk olarak söz alan Çelik, Başkan Karaosmanoğlu'nu aralarında görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ÇAYIROVA DEĞİŞİYOR, GELİŞİYOR

AK Parti'nin dünyanın en büyük üniversitesi, siyaset akademisi olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Başkan Karaosmanoğlu, ''Siyaseti ülkeye hizmet etmek için yapıyoruz. Sosyal sorumluluk alarak siyasette çalışma yapan bayanlarımız dünyaya örnektir. Çayırova'da geçmişte dağ gibi büyüyen problemleri, 7 yıl içinde büyük ölçüde aştık. Halkımız da yapılan hizmetlerden son derece memnun. Çayırova beğenilen, yaşanılan bir şehir haline gelirken, bayanlarımızın güzel yürekleri, enerjileri çalışmalarımızda bizim en büyük güç kaynağımızdır'' ifadesini kullandı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bayanların Çalışması Güç Veriyor - Son Dakika


Advertisement