Bayburt, Erzincan ve Erzurum'da ceket zam şampiyonu - Son Dakika

Bayburt, Erzincan ve Erzurum'da ceket zam şampiyonu

04.12.2019 15:16
Bayburt, Erzincan ve Erzurum'da ceket zam şampiyonu, System.String[]

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 yılı Kasım ayı verilerine göre Bayburt, Erzincan ve Erzurum (TRA1) bölgesinde erkek ceketi zam şampiyonu oldu.

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 yılı Kasım ayı verilerine göre Bayburt, Erzincan ve Erzurum (TRA1) bölgesinde erkek ceketi zam şampiyonu oldu.

Tüketici fiyatları endeksi (TÜFE) 2019 yılı Kasım ayında bir önceki aya göre yüzde 0,38 bir önceki yılın aralık ayına göre yüzde 11,01 bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 10,56 ve on iki aylık ortalamalara göre yüzde 15,87 artış gerçekleşti. TÜİK Erzurum Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Erzurum, Erzincan ve Bayburt (TRA1) istatistik bölgesinde Kasım ayında bir önceki aya göre yüzde 0,51 artarken, bir önceki yılın aralık ayına göre yüzde 12,80 bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 12,03 on iki aylık ortalamalara göre yüzde 16,83 artış gerçekleşti.

Erzurum, Erzincan ve Bayburt (TRA1) bölgesinde erkek ceketi zam şampiyonu

TÜİK Erzurum Bölge Müdürlüğü verilerine göre Erzurum, Erzincan ve Bayburt'un içerisinde yer aldığı TRA1 istatistik bölgesinin Kasım ayında en çok zamlanan ve en çok ucuzlayan ürünleri açıklandı. Erzurum, Erzincan ve Bayburt'ta geçen ay yüzde 41,93 artış oranıyla erkek ceketi zam şampiyonu olurken, bunu yüzde 27,01 oranıyla domates, yüzde 23,88 oranıyla salatalık, yüzde 20,71 oranıyla kadın kabanı, yüzde 14,35 artış ile elektrikli küçük ev aletleri takip etti.

Erzurum, Erzincan ve Bayburt (TRA1) bölgesinde en çok portakal ucuzladı

Erzurum, Erzincan ve Bayburt (TRA1) bölgesinde Kasım ayında fiyatı düşen ürünlerin başında portakal geldi. Kasım ayında portakal yüzde 45,47 oranında düşerken, bu ürünü yüzde 24,23'lük düşüş ile kivi izledi. Kasım ayında fiyatı en çok düşen diğer ürünler arasında yüzde 23,01 ile ıspanak, yüzde 19,51 ile karnabahar, yüzde 19,40 ile pırasa yer aldı. - BAYBURT

Bayburt, Erzincan ve Erzurum'da ceket zam şampiyonu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bayburt, Erzincan ve Erzurum'da ceket zam şampiyonu - Son Dakika


Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Komşuların kötü koku ihbarı yaptığı dairede yaşlı adamın cansız bedeni bulundu Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı