Son Dakika Haberleri: Bayburt Grup İkinci Dönem Hazırlıkları İçin Antalya'ya Gitti

Bayburt Grup İkinci Dönem Hazırlıkları İçin Antalya'ya Gitti

4 yıl önce

Spor Toto 3. Lig 3 Grup takımlarından Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor, 2015-2016 sezonu ikinci dönem hazırlıkları kapsamında 2. Etap kamp çalışması için Antalya’ya gitti.

Bayburt Grup İkinci Dönem Hazırlıkları İçin Antalya'ya Gitti, System.String[]

Spor Toto 3. Lig 3 Grup takımlarından Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor, 2015-2016 sezonu ikinci dönem hazırlıkları kapsamında 2. Etap kamp çalışması için Antalya'ya gitti.


Öğlen saatlerinde otobüs ile Trabzon'a yola çıkan kafile Hava yolu ile Antalya'da WOW Kremlin Palace Otel'de kampa girecek. Kafilede 20 kişi yer alırken yeni transfer edilecek oyuncular doğrudan Antalya kampına katılacaklar.


30 Aralık, 9 Ocak arası 10 gün sürecek kamp sürecinde Bayburt Grup ikinci yarıya hazırlanacak. Teknik heyet Antalya kampında 2 hazırlık maçı planlıyor. Ayrıca yeni transfer olan oyuncular da kampta takıma dahil olacaklar. Transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Sarı Siyahlılar da Başkan Hikmet Şentürk, en az 3 oyuncu transferi yapıp kampta hazırlıklara dahil edeceklerini belirtti. - BAYBURT

Haber Yayın Tarihi: 30.12.2015 04:58 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun? Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı