Bayburt Grup, Kitap Kampanyasına 610 Kitapla Destek Verdi - Son Dakika

Bayburt Grup, Kitap Kampanyasına 610 Kitapla Destek Verdi

5 yıl önce

Bayburt Anadolu Lisesi edebiyat öğretmeni Semih Hacımüftüoğlu'nun başlattığı ‘Kütüphanemiz Şenleniyor' kampanyasına Bayburt Grup firması 610 kitapla destek verdi.

Bayburt Grup, Kitap Kampanyasına 610 Kitapla Destek Verdi, System.String[]

Bayburt Anadolu Lisesi edebiyat öğretmeni Semih Hacımüftüoğlu'nun başlattığı ‘Kütüphanemiz Şenleniyor' kampanyasına Bayburt Grup firması 610 kitapla destek verdi.


Geçen yıl dünyanın 191. müteahhitlik firması seçilen Bayburt Grup, anlamlı kampanyaya duyarsız kalmadı. 610 kitapla kampanyaya destek verdi. Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Bayburt Grup yöneticisi Hikmet Şentürk'e teşekkür ederek, "Burada okuma hayatımızı zenginleştirecek güzel bir çabanın olduğunu görüyoruz. Bu çaba ile okuma kültürü daha da zenginleşecek. Okullarımızda her gün bir okuma saatti belirleyerek bu çalışmayı devam ettiriyoruz. Okul kütüphanelerini gezdiğimizde genelde ansiklopedik kaynakların ağırlıkta ve geçmiş yıllara ait kitaplar olduğunu görüyoruz. Bu çalışmanın diğer bir güzel tarafı da güncel kitaplardan oluşması. Bunun da; okumaya yönelik teşvik edici olacağını düşünüyorum." dedi. Doğan, Bayburt Grup adına Hikmet Şentürk'e katkılarından dolayı plaket hediye etti.

Haber Yayın Tarihi: 25.02.2015 03:51 Kaynak: CİHANSon Dakika

Tahran'da hava kirliliği nedeniyle yarın okullar tatil edildi
Otoyolların ortasında kalan tarihi kemere taş hırsızları dadandı Erdoğan'ın çağrısı üzerine AK Parti'den istifa eden Yeneroğlu, Babacan'ın partisinde yer alacak