Bayburt'ta Dün Gece - Son Dakika

Bayburt'ta Dün Gece

19.01.2012 10:00
Bayburt'ta Dün Gece, System.String[]

Bayburt'ta dün gece -24 derece ölçüldü.

Bayburt'ta dün gece -24 derece ölçüldü.

Bayburt kent merkezinde kar kalınlığı 10 santimetre, yüksek kesimlerde 50 santimetreyi geçerken, dün gece saat 22.00'da ölçülen en düşük hava sıcaklığı - 24 derece olarak gözlemlendi.

Bayburt'ta hava sıcaklıklarının bugün en düşük -16, en yüksek -10 derece olacağını belirten yetkililer, hasta ve çocukların mecbur olmadıkça dışarı çıkmaması gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziyeddin Babacan, yaptığı açıklamada, Aydıntepe ilçesine bağlı Kavlatan, Günbuldu, Dumlu ve Yazlık köyleri dahil 28 köy yolunun kapalı olduğunu, 9 ekiple yol açma çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Babacan, Bayburt- Araklı Dağbaşı ve Bayburt- Çaykara karayolu Soğanlı Dağı geçitlerinin de ulaşıma kapandığını, sürücülerin, oluşan dona karşı dikkatli olmaları, zincirsiz yola çıkmamaları, trafik işaret ve işaretçilere uymaları konusunda uyarıda bulundu.

- BAYBURT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bayburt'ta Dün Gece - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Trabzon hakkında küfürlü paylaşım yapan CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı 26 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında burcunuzu neler bekliyor? Ünlü Astrolog Aysun Koç yorumladı 'Korona partisi'nde yakalanan şahıstan ilginç savunma: Tamirciyim buraya tamir yapmaya geldim MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti Kuzenini tüfek ve bıçakla yaralayan şahıs evine giderek duş aldı 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti