Son Dakika Haberleri: Bayburt'ta "Kütüphanemiz Şenleniyor" Kampanyası

Bayburt'ta "Kütüphanemiz Şenleniyor" Kampanyası

5 yıl önce

Bayburt Anadolu Lisesince başlatılan "Kütüphanemiz Şenleniyor" Kampanyası kapsamında okul kütüphanesine 600 kitap hediye edildiği bildirildi.

Bayburt'ta

Bayburt Anadolu Lisesince başlatılan "Kütüphanemiz Şenleniyor" Kampanyası kapsamında okul kütüphanesine 600 kitap hediye edildiği bildirildi.


Okulda düzenlenen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Bayburt Group tarafından eğitime destek olmak amacıyla yapılan desteğin önemli olduğunu söyledi.


Aynı firmanın kente bir imam hatip kız lisesi ve pansiyon olarak kullanılacak hizmet binası kazandıracağını da ifade eden Doğan, "Burada okuma hayatımızı zenginleştirecek güzel bir çabanın paylaşıldığı noktadayız. Okuma kültürünün bu yönde daha da zenginleşeceğini düşünüyorum" dedi.


Programa, Bayburt Gruop Koordinatörü Hikmet Şentürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Karakaşoğlu ile diğer davetliler katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 25.02.2015 02:08 Kaynak: AAÜnlü yapımcının "Rol almak için benimle birlikte oldular" iddiasına Charlize Theron'dan sert tepki
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Konutta KDV ve tapu harcı indirimleri 31 Aralık'ta sona erecek