Bayburt Valisi Epcim'den Ramazan Bayramı mesajı - Son Dakika

Bayburt Valisi Epcim'den Ramazan Bayramı mesajı

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Ramazan Bayramı dolasıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bayburt Valisi Epcim'den Ramazan Bayramı mesajı, System.String[]

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Ramazan Bayramı dolasıyla kutlama mesajı yayımladı.

Epcim, mesajında, başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu bağışlanma vesilesi olan ramazan ayının, yeni tip koronavirüs salgını gölgesinde tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

Türk milletinin bayramını kutlayan Epcim, "Pazar günü ülkece idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı'nın başta ülkemiz ve ilimiz olmak üzere tüm insanlık adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor. Allah ibadetlerimizi kabul eylesin." ifadesini kullandı.

Epcim, bayram süresince uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşların yaşayabileceği mağduriyetlerin önlenmesine yönelik gerekli tedbirlerin alındığını da aktardı.


Son Dakika

Esat Yontunç, 33 yıllık dostu Acun Ilıcalı'ya doğum günü sürprizi yaptı Dünyanın en güzel kızı seçilmişti! Çocuk modele bir de şimdi bakın Şeyma Subaşı koronavirüs nedeniyle aylardır ayrı kaldığı kızı Melisa'ya kavuştu Dünyanın en genç milyarderinin serveti kurmaca çıktı Sevgilisini bıçaklama suçundan gözaltına alınan Hazal Mesudiyeli: Tarikata üye olmamı istedi, sonra da kendisini bıçakladı Oyuncu Fikret Kuşkan, sağlık sorunları nedeniyle Zalim İstanbul dizisinden ayrıldı Sokağa çıkması yasak olan 67 yaşındaki Sinan Çetin, hafta içi sahilde yürüyüş yaptı Saba Tümer'in Marcus Schenkenberg pişmanlığı: Elimden kaçırmasaydım ondan çocuk yapardım Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, yeni aşka yelken açtı Komedyen Cem Yılmaz, villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı Hande Erçel'le oynayacağı dizinin konusuyla alay edilen Kerem Bürsin'den eleştirilere cevap Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutladı Sembol oyununu kazanan Nisa, kadınların aç kalmasını istemediği için yemek ödülünü Evrim'le paylaştı Kreşlerin açılmasıyla ilgili eleştiride bulunan Berna Laçin'e Zehra Zümrüt Selçuk'tan cevap Acun Ilıcalı, yıllar önce davalık olduğu eski Survivor yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı'ya resti çekti: Onunla asla çalışmam