Son Dakika Haberleri: Bayram sofraları Dore Paprika ile Şenleniyor!

Bayram sofraları Dore Paprika ile Şenleniyor!

7 yıl önce

Ev konforunda alışveriş imkanı sunan Dore, yeni seramik pişirme grubu Paprika ile bayram sofralarına üstün performans ve lezzet getiriyor.

Bayram sofraları Dore Paprika ile Şenleniyor!, System.String[]

Ramazan Bayramı'nda da hanımların en büyük yardımcısı olmayı hedefleyen Dore'nin Ağustos ayı kataloğunda yer alan Paprika Serisi, Ramazan Bayramı'na özel yüzde 40'lık indirimi ile dikkat çekiyor.


Çevreye duyarlı nano seramik iç kaplaması ile çizilmelere dayanıklı olan Paprika ürünlerinin özel tasarımlı tabanı, ısıyı hızlı ve eşit dağıtarak enerji tasarrufu sağlıyor. Renkli sap kısımları "soft touch" olup; rahat, ergonomik ve güvenli tutuş sağlayan Paprika Serisi'nin emaye dış yüzeyi dayanıklı bir kullanım imkanı sunar. Bu sayede ısıya dayanıklı ve estetik bir görünüme de sahip olan Paprika, gazlı ve elektrikli ocaklarda rahatlıkla kullanılabilir.


7 parçadan oluşan Paprika seramik pişirme grubu, Ağustos ayı boyunca aşağıdaki fiyatlarla satışa sunuldu:


Seramik Kaplama Sahan - 20 cm - 44,90 TL

Seramik Kaplama Tava - 20 cm - 39,90 TL

Seramik Kaplama Tava - 24 cm - 47,90 TL

Seramik Kaplama Tava - 28 cm - 55,90 TL

Seramik Kaplama Wok Tava - 28 cm - 64,90 TL

Paprika Seramik Kaplama Derin Tencere - 24 cm - 84,90 TL

Paprika Seramik Kaplama Karnıyarık Tenceresi - 26 cm - 89,90 TL

Haber Yayın Tarihi: 29.07.2013 04:38 Kaynak: BültenlerBitki çaylarında korkutan laboratuvar sonuçları: Böcek parçaları, kaş ve kirpik bulundu
Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı Kayyum atamasına destek veren vatandaşın otomobilini yaktılar