Bayram Tatili Süresince Hıza Sıkı Kontrol - Son Dakika

Bayram Tatili Süresince Hıza Sıkı Kontrol

16.07.2015 13:26

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Otoyoldan görüntü- Bolu Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Sönmez ile röportaj Bayram tatil süresince hıza sıkı kontrol- TEM otoyolunun Bolu kesiminde Ramazan Bayramı tatili süresince sabit ve hareketli radarlarla hız denetimine yönelik tedbirler arttırıldı- Bolu Emniyet Müdür Yardımcısı Sönmez: - "On binlerce aracın geçtiği TEM otoyolunda sabit ve hareket halinde radar kontrolleri yaparak, sürücülerin aşırı hız yapmasına izin vermeyeceğiz" Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla araç yoğunlunun arttığı TEM otoyolunun Bolu kesiminde sabit ve hareketli radarlarla hız denetimleri sıklaştırıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Otoyoldan görüntü- Bolu Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Sönmez ile röportaj Bayram tatil süresince hıza sıkı kontrol- TEM otoyolunun Bolu kesiminde Ramazan Bayramı tatili süresince sabit ve hareketli radarlarla hız denetimine yönelik tedbirler arttırıldı- Bolu Emniyet Müdür Yardımcısı Sönmez: - "On binlerce aracın geçtiği TEM otoyolunda sabit ve hareket halinde radar kontrolleri yaparak, sürücülerin aşırı hız yapmasına izin vermeyeceğiz" Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla araç yoğunlunun arttığı TEM otoyolunun Bolu kesiminde sabit ve hareketli radarlarla hız denetimleri sıklaştırıldı.Bolu Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Sönmez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tatillerde İstanbul'dan Anadolu'nun farklı kentlerine giden sürücülerin özellikle TEM otoyolunun Ankara yönünde yoğunluk oluşturduğunu söyledi. İstanbul'dan Karadeniz ve İç Anadolu'ya yoğun araç geçişi olduğunu vurgulayan Sönmez, ek önlemler aldıkları otoyolda 13 ekibin görev yapacağını dile getirdi.Sönmez, tatil süresince ekiplerin güzergahta sürekli seyir halinde olacağına işaret ederek, şöyle konuştu: "Radar ekibimiz hem sabit hem de hareket halinde olacak. Bayram tatili süresince de on binlerce aracın geçtiği TEM otoyolunda sabit ve hareket halinde radar kontrolleri yaparak, sürücülerin aşırı hız yapmasına izin vermeyeceğiz. Hızlı seyreden araçların plakalarına ceza uygulanacak. Radar uyarılarıyla sürücülerin süratten kaçınmasını ve trafik güvenliğinin daha iyi sağlanmasını amaçlıyoruz."- Karadeniz bağlantı yolu uyarısıSönmez, tatillerde TEM otoyolunun Gerede-Karadeniz bağlantı yolunda uzun araç kuyrukları oluştuğunu anlattı."Gerede gişelerinde karayolları ekipleri, rehabilitasyon çalışması yaptı ama yine bir olumsuzluğun olması muhtemel" diyen Sönmez, sürücülerin tabelalara, işaretlere ve işaretçilere dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı.Özellikle trafiğin yoğun olduğu noktalarda görev yapacaklarını belirten Sönmez, gerektiğinde sürücüleri farklı güzergahlara yönlendireceklerini sözlerine ekledi.

Bayram Tatili Süresince Hıza Sıkı Kontrol
Bayram Tatili Süresince Hıza Sıkı Kontrol
Bayram Tatili Süresince Hıza Sıkı Kontrol
Bayram Tatili Süresince Hıza Sıkı Kontrol

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bayram Tatili Süresince Hıza Sıkı Kontrol - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti