Bayramiç'te Üreticilere Hijden Kursu - Son Dakika

Bayramiç'te Üreticilere Hijden Kursu

06.12.2016 15:56
Bayramiç'te Üreticilere Hijden Kursu, System.String[]

Bayramiç ilçesinde "Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi" kapsamında köylerde yaşayan üreticilere süt hijyeni kursu verildi.

Bayramiç ilçesinde "Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi" kapsamında köylerde yaşayan üreticilere süt hijyeni kursu verildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü arasında yapılan protokolle, 4 günlük "süt hijyeni" kursu Bayramiç Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi.

Kursa ilçeye bağlı köylerden 18 kursiyer katıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünde görev yapan Veteriner Hekim Ahmet Kul ve Veteriner Hekim Fatih Sarı'nın eğitici olduğu görev aldığı kursta kursiyerlere, kaliteli süt elde etmenin püf noktaları, sağım esnası, öncesi ve sonrasında uyulacak hijyen kuralları ve sağım teknikleri anlatıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bayramiç'te Üreticilere Hijden Kursu - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti İmamoğlu'ndan '28 bin 351' vaka sayısı yorumu: Hakikati konuşmaktan korkmamak en doğru yoldur Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti