Bayramlar, İnsana Güzellik ve Sevgi Katar' - Son Dakika

Bayramlar, İnsana Güzellik ve Sevgi Katar'

23.08.2018 12:59
Bayramlar, İnsana Güzellik ve Sevgi Katar'

KONUKLARINI başkonsolosluk binasında ve bahçesinde ağırlayan Çelik, misafirlerinin tek tek bayramını kutladı.

KONUKLARINI başkonsolosluk binasında ve bahçesinde ağırlayan Çelik, misafirlerinin tek tek bayramını kutladı. Bayramın, insanın kalbine güzellik ve sevgi kattığını belirten Başkonsolos Çelik, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

İkinci bayram kutlamasının adresi ise Türk Alman İşadamları Derneği oldu.

Dernek Başkanı Remzi Kaplan'ın ev sahipliği yaptığı bayram kutlamasına, Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik ile birlikte NETU Başkan Yardımcısı Hasan Babur, UETD Berlin Dernek Başkanı Sinan Kaplan, Berlin Türk Cemaati Başkanı Selçuk Demirci ve MÜSİAD Berlin Başkanı Ömer Başkan ile çok sayıda TDU üyesi katıldı. Kısa bir konuşma yapan TDU Başkanı Remzi Kaplan, bayramların insan ilişkilerini ve dostluklarını güçlendirdiğine dikkati çekti. Sahip oldukları gelenekleri yaşatarak sürdürmenin önemine değinen Kaplan, gelenkelere sahip çıkılmasını istedi.

YORUMLAR
500
Emekliler Taleplerini Açıkladı: 'En Düşük Emekli Aylığı Asgari Ücrete Eşitlenmeli, Asgari Ücret Açlık Sınırının Üstüne Çıkarılmalı' Emekliler Taleplerini Açıkladı: 'En Düşük Emekli Aylığı Asgari Ücrete Eşitlenmeli, Asgari Ücret Açlık Sınırının Üstüne Çıkarılmalı' Derince'de ücretsiz kurban pazarı servisi Derince'de ücretsiz kurban pazarı servisi Bayram mesaisi başlayan halı yıkamacılardan temizlik önerisi- Hareketli kirlerin beslenme alanı halılar, evlerde filtre görevi üstleniyor- Ayda... Bayram mesaisi başlayan halı yıkamacılardan temizlik önerisi- Hareketli kirlerin beslenme alanı halılar, evlerde filtre görevi üstleniyor- Ayda...
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Bayramlar, İnsana Güzellik ve Sevgi Katar' - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement