Son Dakika Haberleri: Görülmemiş Hırsızlık! Otomobilin İki Kapısını 3 Dakikada Çaldılar

Görülmemiş Hırsızlık! Otomobilin İki Kapısını 3 Dakikada Çaldılar

3 gün önce

İstanbul Bayrampaşa'da park halindeki aracın iki kapısı 3 dakika içinde çalındı. Araç sahibi ifadesinde, "Halen gülüyorum, çünkü komik bir durum. Üç dakika içerisinde çalma eylemini gerçekleştirmişler." dedi.

Bayrampaşa'da sabah erken saatlerde Muratpaşa Mahallesi'ndeki kafenin önüne minibüsle gelen iki şüpheli, iş yeri sahibi Celal Demirbilek'in park halindeki aracına yöneldi.

Şüpheliler panelvanın ön camını kırarak içeri girip, sürgülü kapıların açılmasını sağladı. Zanlılar, kısa sürede levyeyle söktükleri kapıları minibüse yükledikten sonra, olay yerinden uzaklaştı.

ARACIN KAPILARININ YERİNDE OLMADIĞINI FARK ETTİ

Hırsızlık anında içeride bulunan iş yeri çalışanı, bir süre sonra aracın kapılarının yerinde olmadığını fark ederek, durumu Demirbilek'e ve polise bildirdi.

3 DAKİKA İÇİNDE ARACIN İKİ KAPISINI SÖKTÜLER

Olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Görüntülerde şüphelilerin 3 dakikada aracın iki kapısını sökerek minibüse yerleştirdikleri görülüyor.

"HALA GÜLÜYORUM ÇÜNKÜ ÇOK KOMİK"

Celal Demirbilek, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın şokunu henüz atlatamadığını anlatarak, şunları söyledi:

"Bir müddet kendime gelemedim, inanamadım. Daha sonra gülmeye başladım. Halen gülüyorum, çünkü komik bir durum. Üç dakika içerisinde çalma eylemini gerçekleştirmişler. Teyp, ruhsat ve cüzdanıma dokunmamışlar. İçinde para olmadığı için caddeye geri fırlatmışlar. Neden çaldıklarına bir anlam veremedim. Bir sürü ihtimal var. Arabalarına takmak için almış olabilirler, hurdacıya vermek için olabilir."

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 12:26 Kaynak: AA

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Hat Kalemi Yapıp Tanesini 300 Liradan Satıyor Üzerine Yıldırım Düşen 10 Araç Cayır Cayır Yandı Erdoğan'dan Yeni Askerlik Sistemine İlişkin İlk Açıklama: Yedek Subay Generalliğe Kadar Yükselebilir AK Parti'de Tüm Gözler 31 Mart'ta Memleketlerine Giden 150 Bin Seçmene Çevrildi